Bilgi Deryam

Türkiye’deki 4 gizli bakanlık – Devletten bağımsız bakanlıklar

Türkiye’deki 4 gizli bakanlık – Devletten bağımsız bakanlıklar

Türkiye’deki 4 gizli bakanlık ve bunların yöneticisi kimlerdir? Devletten bağımsız olarak çalışan, derin dünya devletine hizmet eden 4 bakanlık. Bu 4 bakanlık neredeyse tüm ülkelerde hizmet vermektedir. Lütfen yazımızı sonuna kadar okuyun, çok çarpıcı ifaderler var. İşte Türkiye’deki 4 gizli bakanlık.

Türkiye’deki 4 gizli bakanlık

Türkiye’deki 4 gizli bakanlık resmi değil ama ne yazık ki resmi olmayan bir şekilde alçakça plan kuruyorlar. Bunlar; 1) Televizyon 2) Sinema ve Dizi 3) Futbol 4) Müzik Bu bakanlıkların başında ismini bilmediğimiz adamlar bulunur. Dev projeler ortaya koyarlar. Hedefleri insanlardır yani biz. Devletten bağımsızdır.

“Derin Dünya Devletine” bağlıdır. Her ülkede bu gizli bakanlıklar bulunur. Televizyon evlerin iktidarıdır. Televizyon evlerin kıblesi olmuştur. Koltuklar, halılar televizyona göre düzenleniyor evde. Neyi sevip neyden nefret edeceğimizi televizyonda gördüklerimiz belirliyor. İnsanlar namazsız, Kur’ansız oluyorlar ama televizyonsuz olamaz hale getirildi.

 Sinema ve diziler, insanlarda oluşması istenen hayat tarzını belirliyor. Neyi giyeceğini, nereye gideceğini, neye gülüp neye üzüleceğini, kimi sevip sevmeyeceğini belirliyor. Bir dizi takip etmek, bir ibadete dönüşmüş durumdadır. Kamera ile çekilen sinema dizi, sadece filmlerde görülen ahlaksızlığın sokaklara da inmesini de sağladı.

Futbol, tam bir kitle uyuşturma ve oyalama aracı. Kitlelerin takımlar ve futbolcular peşinde sürüklenerek vakitleri, zihinleri sömürülmektedir. Futbol ile ilgilenen yığınlar insanlığın sorunlarıyla, vatanın ve İslâm düşmanlarının başımıza açtığı sorunlarla ilgilenmiyorlar. Futbol bir din, takımlar mezhepleri olmuştur. İnsanların vatan, millet ve din uğruna mücadele vermesindense futbol takımı uğruna mücadele vermesini istiyorlar. 

Bunun en güzel örneğini geçen günlerde yaşadık zaten. Bir tv programına Türkiye’nin en ünlü adamlarını, en ünlü komedyenlerini çıkarıp Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden birine para yardımı toplamadılar mı? Hemde 1 günde milyonlarca lira toplandı.

Müzik, insanlarımızın ve özellikle gençlerin bilinçaltlarına etki eden en büyük unsur. Dinlenilen müzik insanda farkına varmadan bir hayat tarzı oluşturur. İnsanı istemediği faydasız boş bir atmosfere sokar. İnsanın beynini boşaltıp işe yaramaz bir hale getirir. Her sene gençlerin bilinçaltı ve zihinlerini kontrol etmek için 3-4 tane yeni etkili şarkıcı piyasaya sürülür. Bunların idol edinilmesi sağlanıp gençler bunlara özendirilir.

Bahsettiğim bu 4 bakanlık “Derin Dünya Devletine” bağlı olarak her ülkede vardır. Ülkelerin %50’sine bunlar egemendir. Evlerin ve zihinlerin iktidarı bunlardır. Hayat tarzını, nasıl vakit geçirileceğini, kimi örnek alacaklarını, neye karar vereceklerini, nasıl bir elbise giyeceklerini ve daha birçok şeyi bunlar belirliyor. Savaşımız çok büyük , Allah yardımcımız olsun.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.