Bilgi Deryam

Ronaldo’dan Filistin’e dev bağış – Yine gönüllerde taht kurdu

Ronaldo’dan Filistin’e dev bağış – Yine gönüllerde taht kurdu

Ronaldo’dan Filistin’e dev bağış. Juventus’un Portekizli yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, Ramazan ayı nedeniyle Filistin’e 1,5 milyon dolar bağışladı.

Ronaldo’dan Filistin’e dev bağış

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, Ramazan ayı nedeniyle Filistin’de iftar yemekleri için 1.5 milyon dolar bağışladı. Daha öncede yaptığı yardımlarla herkesin takdirini toplayan dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, bir kez daha gönülleri fethetti.

Kariyerine İtalyan ekiplerinden Juventus’da devam eden Portekizli yıldız Ronaldo, Ramazan ayında da Filistin’i unutmadı. Daha önce özellikle Filistinli çocuklar için yaptığı bağışlarla takdir gören Portekizli yıldız, Ramazan ayı dolayısıyla Filistin’e iftar yemekleri için dev bağışta bulundu.

Portekizli yıldız 2014 yılında da Ramazan Bayramı nedeniyle 2 milyon dolar bağışta bulunmuştu. 2012 yılında Altın Ayakkabı ödülünün açık arttırmada satılmasına izin veren Ronaldo, buradan elde edilen 1.5 milyon euroluk gelirin Filistinli çocuklara verilmesini sağlamıştı.

Yıldız isim bununla birlikte 2013 yılında İsrail’le oynadıkları maçta formasını rakip takım oyuncusuna vermemişti. Rakip oyuncu Ronaldo ile formasını değiştirme arzusunda bulununca, Ronalda bu isteği sert bir şekilde geri çevirmişti.

Dünya üzerinde Filistin’e en çok bağışta bulunan futbolcudur Ronaldo. İçki içmeye kesinlikle karşı çıkan Ronaldo, aynı zamanda vucüduna dövme de yaptırmamıştır.

İnşallah İslam ile şereflenirsin Cristiano Ronaldo. Sen adamsın.

Ronaldo’dan Filistine dev bağış. Kaynak, TGRT haber, haberler, haber7
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.