Bilgi Deryam

Mağarada saklı Başkan Erdoğan’ın 20 ton altını – Hain plan

Mağarada saklı Başkan Erdoğan’ın 20 ton altını – Hain plan

Hain plan diye makaleye başlayalım. Çünkü 15 Temmuz hain darbe girişimi başaralı olsaydı ve Erdoğan yakalansaydı çok vehim olaylar olacak, yıllarca halkın sevgisini kazanmış Erdoğan, hain ve hırsız olarak öğretilecekti, başta bize sonra çocuklarımıza. İşte FETÖ’nün korkunç hain planı.

Hain plan ve 20 ton altın

Evet. geçtimiz senelerde (2016) Antalya’nın Kemer ilçesinde bir mağarada yapılan aramada, 20 ton / 369 adet külçe altın bulunduğu açıklandı. Ama kısa süre sonra bunların altın değil, altın yaldızla boyanmış alçı külçeleri olduğu anlaşıldı. Gazetelerin çoğuna göre bunu defineciler safları kandırmak için yapmıştı. Ama gerçek çok ama çok başkaydı. 

Şimdi 15 Temmuz 2016 gecesine gidelim. Sayın Erdoğan’ın Marmaris’te konakladığı otele darbeciler tarafından kuşatılmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’a gitmek için sadece 15 dakika farkla otelden erken ayrıldığından bu hain baskından kurtulur. Darbeciler ile Sayın Cumhurbaşkanı’nın korumaları arasında çok ciddi çatışmalar yaşanır, hatta Cumhurbaşkanı’nın koruma ekibinde yer alan bir polis kardeşimiz şehit olur.

Sonrası zaten herkesin malumu. Oteli basan hainler için sürek avı başlatılır ve bir kişi hariç tamamı yakalanır. Bu baskın olayında resmin bir parçası eksikti ve kimse bunu sorgulamıyordu. Eğer Cumhurbaşkanı ölü veya diri olarak ele geçirilmiş olsaydı, darbeciler tarafından halka nasıl afişe edilecekti?

27 Mayıs 1960 Darbesi’nde Adnan Menderes ve arkadaşlarını 12 uçak dolusu altınla kaçarken yakaladığını iddia eden Bedii Kireçtepe’nin yaptığının aynısı işte Kemer’de yakalanan “sahte” altın külçeleriyle yapılacaktı.

Sayın Cumhurbaşkanı, eşi hanımefendi ve çocukları yan yana dizilecek, Kemer’de ele geçirilen “alçıdan” imal edilmiş altın külçeleriyle bolca fotoğrafları çekilecek ve gazete manşetleri şu şekilde atılacaktı; “SABIK CUMHURBAŞKANI 20 TON ALTINLA YURTDIŞINA KAÇARKEN YAKALANDI.”

Düşünebiliyor musunuz? Cumhurbaşkanı’nın önünde külçeler dolusu altın! Darbe başarılı olsaydı eğer, hadi bakalım bunların altın olmadığını ispat edebiliyorsanız edin. Mümkün değil. Gazete ve televizyonlar günler boyu bu haber ve görüntüleri kamuoyuna servis edecek, Erdoğan’ın kamuoyu nezdindeki itibarı yerle bir edilecek, ona gönülden destek veren insanların bu “aleni hırsızlık!” olayını savunmaları mümkün olmayacağından sokağa dökülmeleri de mümkün olmayacaktı. Bir taşla 3 değil, 33 kuş birden vurulacaktı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.