Bilgi Deryam

Kıbrıs Bayrağının anlamı ? Necmettin Erbakan mı çizdi.

Kıbrıs Bayrağının anlamı ? Necmettin Erbakan mı çizdi.

Kıbrıs Bayrağının anlamı nedir? Neyi temsil ediyor. Kıbrıs Bayrağını kim çizdi. Kıbrıs Bayrağını çizen Necmettin Erbakan mıdır? İsrail bayrağındaki 2 şeritin anlamı nedir? İşte detaylar.

Kıbrıs Bayrağının anlamı

Yavru vatan Kıbrıs’ın Rum zulmünden kurtarılmasında büyük payı olan Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Kıbrıs bayrağıyla ne gibi bir ilgisi var? Kıbrıs bayrağındaki kırmızı şeritler ve İsrail bayrağındaki mavi şeritler ne anlama geliyor? Milli Gazete yazarı Adnan Öksüz, iki devletin bayrağındaki ince detayı yazdı.

Hiç düşündünüz mü, Ortadoğu’nun çıbanbaşı, bölgenin şımarık çocuğu, süper sömürücü güçlerin ileri karakolu İsrail bayrağı neyi temsil ediyor? “İki mavi şerit arasındaki altıgen!”

Bu bayrak, iki mavi şerit arasındaki bir altıgenden oluşmakta. Resme baktığınız zaman zaten bu net olarak görülmekte. Bu iki şerit Fırat ve Nil nehirlerini temsil etmektedir.

Filistinlilere yıllardır kan kusturan, topraklarını işgal eden Siyonistler, güya bu toprakların kendilerine ait olduklarını anlatmaya çalışmakta, bu bayrak ile… Bu kadar açık. O iki nehir arasını kendilerine vaat etmişler…

Bir de Kıbrıs Bayrağının anlamı nedir ona bakalım. Dikkat; KKTC bayrağında da yine aynı Fırat ve Nil nehri şeritleri var ama bu sefer arasında İsrail altıgeni değil Türk ay yıldızı var…

Belki bilmeyeniniz vardır diye hatırlatmakta yarar görüyorum; KKTC bayrağına bu şekli veren bizzat Milli Görüş Lideri ve Refah-Yol Hükümeti Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocadır.

Peki, ne anlatılmaya çalışılmıştır, bu bayrakla. “Burada, bu topraklar bizimdir” mesajını vermiştir, Erbakan. Erbakan Hoca, aynı şekilde kendi imzasında da bu şeritlere yer vermiş ve arasına kendi ismini yazmıştır. “Ben yaşadığım sürece bu toprakları vermeyeceğim…” demiştir, Milli Görüş lideri.

Bir son not; katil devletin eski en üst düzey yetkilisi, katil Arial Şaron şöyle bir çıkarım yapmıştır: “Necmettin Erbakan Türkiye’de yarım dönem iktidar oldu, bizim planlarımızı 10 yıl aksattı. Eğer bir dönem kalsaydı biz planlarımızı uzun bir süre unutmak zorunda kalacaktık…”

Mekanın Cennet Olsun Erbakan Hocam. Bu yazı Milli Gazete yazarı Adnan Öksüz tarafından yazılmış, bizim tarafımızından alıntı yapılarak paylaşılmıştır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.