Bilgi Deryam

İsrail ne zaman yıkılacak – Armegeddon Savaşı

İsrail ne zaman yıkılacak – Armegeddon Savaşı

İsrail ne zaman yıkılacak diye merak edip elbette araştırmış olanlar vardır. Bu araştırmaların bir çoğu, Armegeddon Savaşı’na yani Kıyamet Savaşı’na çıkmıştır. Gerek Yahudi inancına göre gerekse Müslüman inancına göre büyük bir savaş çıkacağı kesin. Peki İsrail ne zaman yıkılacak , yerin dibini boylayacak. Gelin hem mantığımızla hem de gerçeklerle analiz edelim.

İsrail ne zaman yıkılacak

Yahudi inancına göre en geç 2022- 23 yılına kadar Süleyman Mabedi’nin inşa edilmesi gerekiyor. Şayet bu olmazsa İsrail’in yok olacağını az çok mürekkep yalamış her Yahudi bilir.

Kâhin olmaya gerek yok. 21.yy’ın en büyük savaşı Ortadoğu’da, hemen yanıbaşımızda olacak. Ve bu büyük savaş çok yakın bir zamanda gerçekleşecek! (3 yıl diyenler var)

Irak düştü, Mısır düştü, Libya düştü, Tunus düştü; İran diz çöktü, başta kukla Suudlar olmak üzere Katar hariç tüm Körfez ülkelerini ABD-İsrail yönetiyor. Ve hepsine büyük savaştaki rollerine uygun hazırlık yaptırıyorlar. (Haksız mıyım ? )

Ayaklarının üzerinde durabilen bir tek Türkiye kaldı. Ve tüm güçleri ile tam saha pres yapıyorlar bize. Hem ekonomik hem askeri. Akdeniz ağzına kadar savaş gemisi, silah, bomba, cephane doldu. Büyük savaş (Armageddon) öncesi bu yığınak daha da artacak. Ve düğmeye basılması için beklenecek.

Peki bütün bunlar olup biterken canım ülkemin aylardır hangi gündemle yatıp kalktığını biliyorsunuz, anlatmaya gerek yok. Siyasetçiler rant peşinde, göstermelik ziyaretler, Bakanlıklar göstermelik protokol ziyaretleri ile meşgul! Üzülmemek elde değil.

“2023” ilk kez 1999 yılında dile getirilmişti. Bir siyasi söylemden ziyade devlet felsefesini izah ediyordu. Devletin derin kodları, 2022’ye kadar İsrail’in ‘Vadedilmiş Toprakları‘ gerçekleştirmek için kıyamet savaşı (Armageddon) da dahil her yolu deneyeceğini biliyor ve bu savaşın kazanan tarafının Türkiye olacağını öngörerek 2022’de yok olacak İsrail’in ardından 2023’te Ortadoğu’da ve dünyada Türkler’in altın çağının başlayacağını hesaplıyordu.

Bu sebeptendir ki kamuoyunun bildiği veya henüz bilmediği onlarca askeri projeye başlandı. Fetö casusluğu ve ihanetleri neticesinde kimi projeler gerçekleştirilemedi. Ve kritik projelerdeki nice mühendisimiz şehit edildi. (ASELSAN , TUBİTAK mühendisleri, hafızanızı yoklayın hatırlayacaksınız.)

Tüm bunlara rağmen millî savunma sanayiinde hayli yol alındı. Düşman kapıya dayandı efendiler! Suriye’de tepinilecek alan kalmadığı gibi İsrail’inde zamanı kalmadı. Kıyamet savaşının başlaması zannımca artık bir zamanlama meselesi.

Peki biz ne yapacağız

Atalarımızın dediği gibi titreyip kendimize dönme vaktidir. Sağcının solcuyu, Alevi’nin Sünni’yi, doğulunun batılıyı kucaklama vaktidir. Bizim Akdeniz’e yığılan silaha, bombaya misliyle karşılık verme gücümüz yok maalesef ama o güçten daha büyük bir gücümüz var. Çanakkale’deki ruh ile her şeye, herkese karşı dururuz. Hadi lan abartma demeyin bana. Çanakkale’de giyecek çarığımız, yiyecek ekmeğimiz bile yoktu Dünya’nın süper güçleri ile savaşırken.

Sizlerden istirhamım lütfen günlük siyasi tartışmalara kendinizi fazla kaptırmayın. Kardeşliğimize zarar vermeyelim. Komşumuzla, iş arkadaşlarımızla her vakit yüzyüze bakacağımızı unutmayalım. İstanbul seçimleri ne dünyanın başı ne de sonudur. 1876’dan beri nice seçim oldu bu topraklarda. Ve daha nice seçimler olacaktır.

Lütfen büyük resme daha dikkatli bakalım. Mesela bir kaç gün önce Mısır F-16’ları Yunanistan’a konuşlandı. Biz içeride kısır tartışmalarla boğuşurken her gün buna benzer gelişmeler yaşanıyor. Biraz da bunlara kafa yoralım.

Bizim bir tane Türkiye’miz var. Tası tarağı toplayıp sığınacağımız başka bir yer de yok. Lütfen en büyük gücümüz ve gelecek adına umudumuz olan kardeşliğimize zarar vermeyelim. Onu özenle koruduğumuz müddetçe Milletimize kimse diz çöktüremez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Osmanoğlu dedi ki:

  Türk e imkansızı göster sonra geç kenara izle.inanan lar sayıya bakmaz şehadet e bakar. e biz de bekliyoruz o günü .küffar a bu toprakların altını vaad ettik.gelmelerini bekliyoruz .korku nedir bilmeyiz şehadet tir özlemimiz.

 2. Anonim dedi ki:

  Vallahi bu türk milleti öyle bir milletki Çanakkale’de ki ruhu hâlâ taşıyor , Türk’e korku yok biz Türkler Allah’a iman etmiş Allah’a teslim olmuşuz dünyalık hiç bir şeyden korkumuz elhamdülillah Allah var gam yok

 3. Anonim dedi ki:

  Bu gidişle hayal gibi

 4. Anonim dedi ki:

  Dejenere edilmiş bir nesli ayağa kaldırmadıkça işimiz zor.Canakkale ruhunun temeli İslam dı ,şimdi bir şarkıcı veya futbolcu bile vatandan,Bayraktan daha çok sevgi ve itibar görüyor takımı için savaşanlar vatan için şehit olanlardan fazla gerisini siz düşünün.

 5. mehmet dedi ki:

  doğru söylüyorsunuz Çanakkale ruhuyla hiç kimse bizim karşımızda duramaz da o zamanın analarının,askerlerinin imanıyla şimdiki analarımızın askerlerimizin imanı bir değil…

 6. Cengo dedi ki:

  Sen bunları o abd israil uşaklığını yapan
  Chp zihniyetine
  Söyle sen bunları ar namus nedir bilmeyen
  Ecnebi özentili gençlere söyle
  Sen bunları hayatı
  Tikiş tokuştan ibaret olan gençlere söyle
  Sen bunları
  Vatan millet gibi kavramlardan haberi olmayan gençlere ilet
  Bi zaten devletimize vatanımıza sahipçıkmaya çalışıyoruz ağzımızda
  İçki şişeleri olmadan

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.