Bilgi Deryam

Haarp Projesi Nedir ? Deprem Yapan Silah ? Tesla

Haarp Projesi Nedir ? Deprem Yapan Silah ?  Tesla

Haarp Projesi Bilmeniz Gerekenler.

HAARP projesi nedir, deprem yaratıp iklimleri değiştirebiliyor mu.Mucidi Nikola Tesla’nın kıyamet silahı gerçek mi oluyor? Haarp projesi yani  High Frequency Active Auroral Research gizemlerle dolu bir proje. Kıyamet komplo teorilerinin başında gelen HAARP bir deprem silahı olarak nitelendiriliyor.

İklimleri değiştirebilen H.A.A.R.P projesi ünlü bilim adamı Nicola Tesla’nın FBI tarafından el konulan çalışmalarından yola çıkılarak yapıldı. Türkçe manası Yüksek Frekans Aktif Auroral Araştırma Programı olan HAARP adından da anlaşılacağı gibi yüksek frekansla ilgili bir program,uzun yıllardan beri, Alaska’da Gakona askeri üssü yakınlarında, ABD Hava ve Deniz Kuvvetlerince gerçekleştiriliyor.

Haarp projesi

Haarp projesi

HAARP deprem yaratır mı? HAARP’ın LEF dalga frekansları iyonosfere gönderildiğinde dalgalar dünyaya doğru belirli açılarla yansıtılarak toprağın ve okyanusun içinden geçiyor. Bilim adamları, ELF dalgaları kasıtlı ya da kazara bir fay hattına yönlendirilirse korkunç korkunç depremler yaratabileceğini söylüyor.

Yüksek frekansta yüksek enerji çıkışları ile iyonosferin ısıtılması ve burada bir takım değişimler yapılarak etkilerinin incelenmesi için başlatılmış bir projedir. Kullanılan frekans aralığı 2.8-10 MHz arasıdır. Çıkış gücü ise resmi kaynaklarda 3.6 Gigawatt -10 Gigawatt’a çıkarılabileceği açıklanmaktadır. Bu enerji Dünyadaki en büyük radyo vericisi ünvanını kazandırmaktadır. Merkezin 1 saat boyunca çalıştırılması durumunda Hiroşima’ya atılan atom bombası kadar enerji ortaya çıkaracağı hesaplanmıştır. Bu da enerjinin aslında ne kadar tehlikeli olduğunun bir göstergesidir.

Haarp’ın mucidi Nikola Tesla

ilk yapay deprem deneyleri Sırp asıllı bilim adamı Nikola Tesla tarafından New York’taki laboratuvarında başarıyla gerçekleştirildi. ‘Elektromanyetik Dalgalar’ın mucidi Tesla, bu dalgaları kullanarak Richter ölçeğinde 5 şiddetinde bir deprem yapmayı başardı. Tesla’nın başarısı New York Times’ta yayımlandı. O dönemde çok fazla bilinmeyen elektromanyetik dalgalar ve etkileri, bilim çevreleri ve kanaat önderleri tarafından korkutucu ve gereksiz görülerek dışlandı. Bunun yanında Tesla’nın çalışmaları elektriğin kablosuz taşınması yönünde ilerlediği için, para kaybedeceğini düşünen dönemin bakır ve iletken kablo kartelleri de Tesla’nın önünü kestiler.

Haarp projesi

Haarp projesi

Peki, tüm bu gizli servislerin yapmış olduğu bilimsel çalışmaların günümüzdeki yansımaları ve devamı nasıl gerçekleşmekte? Bu sorunun cevabı bir muaama değil, aksine birçok bilim adamı, teorisyen ve gizli servis tarafından kamunun bilgisine sunuldu. Ancak bazı çevreler inanmadıklarından mıdır yoksa akademik kariyerlerine zeval gelmesin diye midir bilinmez, ülkemizde bu durumu ‘komplo teorisi’ diye adlandırıyor

. Oysa bu konuda Amerika’da birçok yayın var, üniversitelerde çalışmalar yapılıyor ve kamuoyuyla paylaşılıyor. Günümüzde bu çalışmalar, Nikola Tesla’nın 100 yıl önce geliştirdiği temel prensipler üzerinden, HAARP Projesi kapsamında devam ediyor. Ben bu çalışmaları ‘Kara Bilim’ diye adlandırıyorum.

Kara bilim, başta ABD olmak üzere büyük devletlerin, dünyayı kendi çıkarları altında tutabilmek için yaptıkları bilimsel-teknik araştırmalara ve üzerinde çalıştıkları çeşitli projelerin toplamına verilen addır. Bu projeler büyük ölçekli ve büyük bütçelerle yürütülen, gizli veya yarı gizli projeler.Kesinlikle ama kesinlikle masum bir proje değildir.

Haarp projesi kesinlikle  ortaya atılmış teori ya da bi varsayım değildir.Suni depremler yapabilen, iklimlerle oynama yapabilen bir silahtır. Bazı araştırmacılar haarp silahının birçok yerde kullanıldığı iddia etmektedir.Hatta Türkiye’de  17 Ağustos depreminde ve Van Depreminde de kullanıldığını iddia eden birçok araştırmacı vardır.

Birliğimiz diriliğimiz, diriliğimiz farkındalığımız, farkındalığımız birbirimizi sevmek ve saymak olunca, karşımızdaki güç deprem silahı da yapsa o birlikten korkacaktır.

Bir yazımızın daha sonuna geldik.Diğer makalelerde görüşmek üzere..

Sevgi ile kalın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.