Bilgi Deryam

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman ‘a geri dönüyor mu? Flaş haber

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman ‘a geri dönüyor mu? Flaş haber

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman dizisine geliyor mu? Son durum nedir? İki taraf anlaştı mı? Kuruluş Osman Dizisi’nin gündemindeki en önemli soru olan Ertuğrul Bey diziye dahil olacak mı? sorusu bir hayli merak ediliyor. İşte cevabı.

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman Dizisi’ne gelecek mi

 Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı dizisi olan Kuruluş Osman ATV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Dündar Bey’in beylik yaptığı Kayı Obası’nda büyük sıkıntılar baş göstermeye başlamasıyla birlikte Ertuğrul Bey’i bekleyen gözler de bir hayli fazla oldu.

Dündar Bey’in beylik konusundaki acemiliği başta Ertuğrul Bey’in baş Alpi Bamsı’yı bile rahatsız etmeye yetti. Daha ilk bölümden itibaren Ertuğrul Bey’in obaya bir an önce gelişi beklenir oldu. Konya’da olduğu söylenen Ertuğrul Bey’in obaya gelmesini isteyen seyirciler bir hayli fazla.

İstediği izleyici kitlesine ulaşamadığı için Engin Altan Düzyatan’ın başrol olarak oynadığı Kurşun dizisi 4 Aralık’ta final yapacağı söyleniyor. Kurşun dizisinin final yapacağı haberleri üzerine Engin Altan Düzyatan, Kuruluş Osman dizisine geri mi gelecek? sorusunun sorulmasına neden oldu.

Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman dizisine katılacağı ve savaşlara katılmayacağı ve Osman’ın akıl hocası olacağı söyleniyor. Ertuğrul Bey Kuruluş Osman’a tek başına dönmüyor. Baba yadigarı silah arkadaşı olan Abdurrahman Alp ile birlikte dönüş yapacağı da konuşulmakta. Diziye sonradan dahil olacak bir diğer isim ise Turgut Alp.

Turgut Alp Kuruluş Osman’da oynayacak mı? Ne zaman gelecek:

Gerçek tarihte Turgut Alp 90 yaşına kadar yaşıyor. Osman Bey’e de çok büyük yardımlar ediyor. Kuruluş Osman Dizisi’ne dahil olmamasının sebebi ise bir başka film de başrol oynadığı içindir.

Yine bir Mehmet Bozdağ eseri olan Malazgirt 1071 sinema filminin başrolünde yer alacağı için şuan kadroda yoktur. Ama çekimler biter bitmez diziye dahil olacaktır.

Engin Altan Düzyatan’ın diziye dahil olması yüksek ihtimaldir. Yüzde yüz kesin bilgi yoktur ama, geleceği çok kuvvetli ihtimal. Seyirci Ertuğrul Bey’e çok alıştı. Diziyi dizi yapan zaten Ertuğrul Bey idi. Bir başka yüzü benimseyemez Diriliş izleyicisi. En yakın zamanda Engin Altan Düzyatan’ı dizide görmek ümidiyle.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.