Bilgi Deryam

Erdoğan’ın korumasının itirafları – Göz yaşartan itiraflar

Erdoğan’ın korumasının itirafları – Göz yaşartan itiraflar

Erdoğan’ın korumasının itirafları. Başkan Erdoğan’nın yakın koruması bir yakınına Erdoğan hakkındaki söylemleriyle gündeme geldi. Çok etkileyici itiraflarda bulundu. İşte Erdoğan’ın korumasının itirafları.

Erdoğan’ın korumasının itirafları

“Abi dayanamıyorum…
Bir Cuma Namazında Edirne kapıdaki Mihrimah Sultan Camiinde idik;
Polis memuru Mehmet’le karşılaştık.
Hoş beşten sonra hayırdır ne yapıyorsun burda dedik.
O da Başkan ERDOĞAN burda, namazı burda kıldık onu bekliyorum dedi.

Erdoğan’ın yakın korumasıydı Mehmet. Hem çok sağlam bir delikanlı,hemde kardeşimiz olduğu içinde sevinmiştik önemli bir konumda diye. Ama o gün bize görevini bırakacağını söyledi.

Necip de,ben de “yahu sen ne yapıyorsun,ne güzel başkanın yanı başındasın, hayır dua kazanırsın, milyonlarca insan bu görev için yanıp tutuşuyor bırakma bu görevi,” dedik.

O 25-27 yaşlarındaki cıvan gibi sportmen güçlü kuvvetli delikanlı aynen şunları söyledi.
“Abi ben insanlıktan çıktım,artık dayanamıyorum.
Bu adam günde 2 yada 3 saat bazen uyuyor, bazen hiç uyumuyor.
Bir günde 2 ülkeye gidiyoruz, yurt içinde bir günde 3 ile gidiyoruz, sürekli projeler, Devlet Liderleri geliyor, gidiyor. 

Ara sıra evine 3 saat uyumaya gidiyor.
Orda bile ya Genelkurmay Başkanını,yada MIT Müsteşarı Hakan Fidan’la telefonla görüşüyor. Gecenin bir yarısı hiçbir devlet görevlisini uyutmuyor.
Görüntülü Telekonferans yapıyor.

Öyle bir tempo ki sürekli bir koşuşturma hiç yerinde durmuyor. Onun mesaisine benim bedenim dayanmıyor. Ailemin çocuğumun yüzünü göremez oldum. Hiçbir özel yaşantım kalmadı. Bu koşuşturmaya normal bir insan dayanamaz.

Başkan Erdoğan ise belki 30 yıldır hep aynı tempoda koşturup duruyor.
Hangi can dayanır bu mesaiye, onun temposunda koşturan ikinci bir şahsı tanıyanınız varmı. Dünyanın neresinde bu tempoda çalışan bir lider, işadamı, bürokrat, memur, işçi, esnaf, ziraatçı var. İkinci bir şahsı tanıyanınız var mı.?

Bu yaşında; Tüm mazlumlar için, ümmet için, Devlet-i Ebed Müddet davası için kendini bu vatana feda eden büyük lider, sen görevini hakkıyla yapıyorsun. 
Şahidiz Ya Rabbi,
Şahidiz Ya Rabbi,
Şahidiz Ya Rabbi.
Bu Adamın gecesini gündüzüne katıp, Vatan ve Millet için bu kadar koşturduğuna dünya alem şahittir. Cenab-ı Allah yar ve yardımcısı olsun. İnşaAllah.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.