Bilgi Deryam

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümü belli oldu.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümü belli oldu.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümü ne zaman oynayacak. Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman hangi gün başlayacak. Osman Bey dizi de olacak mı. Osman Bey’i kim canlandıracak. Burak Özçivit Diriliş Osman’da olacak mı? Fanatik bir Diriliş Ertuğrul Dizisi seyircisi olarak her şeyi araştırdım ve sizinle paylaşıyorum.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecan, aksiyon dolu dakikalar yaşatan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon tarihi bu akşam yayınlanan fragmanla beraber belli oldu. TRT 1 ekranlarından yayınlanmaya devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı merak ediliyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon tarihi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla birlikte belli oldu. Diriliş Ertuğrul 7 Kasım Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

TRT 1 resmi twitter adresinden şu mesajı yayınladı: ”Ertuğrul ve Kayılar’ın cihangir bir devletin tohumlarını atacağı kutlu cenk başlıyor! Diriliş Ertuğrul” yeni sezon ilk bölümüyle 7 Kasım’da TRT 1’de.

Diriliş Ertuğrul dizisinin ismi değişecek mi

Reyting rekortmeni dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, ” Dizimizin kesin finaliyle ilgili herhangi bir bilgi yok, Ben de tam karar vermiş değilim. Ama yavaş yavaş hikayemiz Diriliş Ertuğrul’dan Osman’a doğru kayacak. En büyük hayallerimden biri Diriliş Osman’ı hayata geçirmek. Çalışıyorum, şu anda okumalar halen devam ediyor. Yazın coğrafi geziler yapacağız, bu bölgeleri tamamıyla gezeceğiz. Diriliş Ertuğrul’dan daha büyük bir proje olan ”Diriliş Osman” doğacak. Dizinin finali Bilecik’te olabilir, bilmiyorum ama Diriliş Osman veya Ertuğrul’un finalini burada seyircilerle birlikte izleyebiliriz” dedi.

Diriliş Osman’ı Burak Özçivit oynayacak

İlk başta şunu belirtmek istiyorum; ”Burak Özçivit ”Diriliş Osman” projesinde yer alacak, ”Diriliş Ertuğrul”da yer almayacak, en azından ilk başlarda dizi de yok. Çünkü fragmandan da anladığımız üzere Osman Bey çok genç yaşta diziye dahil oluyor. Zaten  dizinin yapımcısı da açıklamasında ”Diriliş Osman projesi 2019-2020 sezonunda ekranlara gelecek” demişti.

Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Bey rolüyle diziye başlayacak olan Burak Özçivit, sosyal medya hesapları üzerinden ilk paylaşımını yaptı. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın geçen günlerde yaptığı “Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” açıklamasının ardından, Burak Özçivit de bu anlaşmayla ilgili ilk açıklamasını ve paylaşımını yaptı.

Burak Özçivit, “Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.