Bilgi Deryam

Devletin özel askerleri – Ortaya çıkmanın tam zamanı

Devletin özel askerleri – Ortaya çıkmanın tam zamanı

Devletin özel askerleri ne zaman ortaya çıkar? Bu özel askerler hangi şartlarda ortaya çıkar? Sessiz, sedasız, şehit olan devletimizin gizli kahramanları…

Devletin özel askerleri

Devlet özel yetiştirdiği adamlarla bekasını koruma altına almayı bilir.
Bu adamlar görmediğiniz kamplarda yetiştirilir. Ama her konuda yetiştirilir. Terörist ve ajanlarla ölesiye savaşan gizli kahramanlar onlardır.

Devletin “Yeşil” gibi yetiştirdiği özel adamları hep vardır.
Hatta bu tip adamları yetiştirmek için özel bir kamp ve eğitim yeri vardır.
Tam bir vurucu-yok edici güç olarak yetiştirirler. Hem zihnen hem bedenen böyle yetiştirilirler. Korku nedir bilmezler. Kafaları vatan için yok etmeye programlandırılmıştır. Peki onlar nerede?

Devletin özel askerleri vakti gelmeden asla sahaya inmezler.
Bazen 10-20 yıl sahaya sürülmezler. Bazen daha fazla…
Aralarında 15 yıl göreve gidip ailesinden çocuklarından uzak kalanlar vardır. Devlet onları öldü olarak gösterir. Peki, bunlar ne zaman sahaya sürülürler ?

Devlet dört bir taraftan kuşatmaya alındığında, dış güçlere bağlı teröristler bıktırıcı eylemlerini artırdığına, devletin bekası tehlikeye girdiğinde sahaya sürülür. O zaman rol aldıklarını hissedersin.

İşte ondan sonra haberlerde şunları duymaya başlarsın:
Almanya’da 15 PKK’lı kafasına sıkılarak ölü bulundu. Dikkat edin Kürt değil.
Amerika ve Almanya’da üst düzey 20 FETÖ’cünün enselerine sıkılıp, kıçlarının yanına kurşunla bir delik daha açıldığı haberlerde geçer.

1990’lara doğru PKK, ASALA ve DHKPC eylemlerini artırmış ciddi tehdit olmaya başlamıştı. O sırada PKK ve DHKPC’ye destek veren çok iş adamı siyasetçi de vardı. Devlet bu iş için Abdullah Çatlı ve Yeşil’e özel görev verdi.
İkisinin çalışma yöntemi farklıydı.

Çatlı ve Yeşil görevi alır almaz bir ölüm listesi hazırladı. 100 kişi vardı. İş adamı, siyasetçi, tacir, üst düzey örgüt üyeleri ve benzeri kişiler vardı. Listedekiler tek tek uyarılacak, akıllanmaları için bir ay süre verilecekti.

Verilen sürede uyarılara uymayanlar enselerine tek kurşun, gerekirse popolarına bir delik açılacaktı. Çatlı ve Yeşil Avrupa, Asya, Irak ve Suriye’de ASALA’ya kök söktürdü. En sonunda ASALA kendini feshetmek zorunda kaldı.

Yeşil ve Çatlı sadece ismini bildikleriniz. Bir de bilmediklerinizi bilseniz… Devletin özel askerleri arasında çok önemli bir isim daha var herkesin bildiği, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu.

Çeçenya bölgesinde Ruslara ciddi zorluklar çıkarmıştır. O zamanlar Rus istihbaratı KGB’nin üst düzey ajanı olan Putin’in ölüm listesine girmişti. Ayrıca Vatikan ve diğer istihbarat servislerinin kara listesinde idi.

Makalemizi Muhsin Yazıcıoğlu’nun bir sözüyle bitirmek istiyorum : “İhtiyaç halinde Amerika’nın ortasında devlet kurarız.” Allah rahmet eylesin.

Mustafa Güldağı’nın yazısından özetlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Bilgi Deryam | 2018 Bilgideryam.com - Sitedeki yazıları kaynak göstererek paylaşabilirsiniz. Tüm hakkı saklıdır.